ماشین لباسشویی صنعتی

شرایط نصب لباسشویی صنعتی

شماره تماس جهت سفارش : 16-02156510013

کارخانه و دفتر مرکزی : تهران، جاده قدیم تهران به قم،کهریزک ،بالاتر از بلوار حکیم زاده، خیابان شهدا مخابرات،نبش کوچه طاهر پلاک 89

لباسشویی‌های صنعتی به دلیل داشتن مدل‌های مختلف، از شرایط نصب متفاوتی برخوردار هستند. از این رو، قبل از بیان انواع شرایط نصب، به تفاوت‌های بدنه این لباسشویی‌ها با یکدیگر می‌پردازیم. لباسشویی‌های صنعتی به دو دسته اصلی نیازمند به فونداسیون و بدون فونداسیون دسته‌بندی می‌شوند.

نصب لباسشویی صنعتی
نصب لباسشویی صنعتی

نصب لباسشویی‌های صنعتی بدون نیاز به فونداسیون

این دستگاه‌ها دارای سیستم تعلیق شامل فنر و کمک فنر هستند. به دلیل این سیستم، نیاز به ساخت فونداسیون فلزی و مهار داخل زمین ندارند و نصب آنها مانند لباسشویی‌های خانگی ساده‌تر است. برای اطمینان بیشتر، پایه‌های دستگاه‌ها با چند رول بولت به زمین مهار می‌شوند تا در هنگام کارکرد، دستگاه ثابت بماند و دچار لرزش نشود.

نصب لباسشویی‌های صنعتی نیازمند به فونداسیون

این دستگاه‌ها فاقد سیستم تعلیق هستند و حتماً جهت نصب نیاز به اجرای فونداسیون فلزی داخل زمین دارند. در نتیجه، این موضوع الزاماتی جهت نصب این مدل دستگاه‌ها ایجاد می‌کند. به طور مثال، نصب این مدل دستگاه‌ها در طبقات دارای محدودیت است و بهتر است در پایین‌ترین طبقه نصب و راه‌اندازی شوند. اگر قرار است دستگاه در طبقات نصب شود، باید تمهیداتی در این زمینه سنجیده شود.

الزامات نصب لباسشویی‌های صنعتی

محل عبور دستگاه‌ها تا فضای نصب:

مسیر دسترسی مناسب: مسیر عبور دستگاه‌ها تا فضای نصب باید به گونه‌ای باشد که لباسشویی‌های صنعتی بدون مشکل به محل نصب منتقل شوند. این مسیر نباید دارای موانع یا تنگناهایی باشد که باعث سختی در جابجایی دستگاه‌ها شود. در برخی موارد، نیاز به جداسازی اجزای دستگاه و مونتاژ مجدد آن در محل نصب است تا بتوان دستگاه را از مسیرهای تنگ‌تر عبور داد.

محل قرارگیری اجزای دستگاه:

جاپودری و تابلو برق: محل قرارگیری جاپودری و تابلو برق لباسشویی‌های صنعتی باید به گونه‌ای باشد که دسترسی به آنها آسان باشد. اگر جاپودری یا تابلو برق در طرفین دستگاه قرار دارد، باید فضای کافی برای دسترسی به این اجزا در نظر گرفته شود. در اکثر موارد، تابلو برق دستگاه‌های لباسشویی صنعتی بر روی سقف آنها قرار دارد، بنابراین فضای بالای دستگاه باید خالی باشد تا دسترسی به تابلو برق امکان‌پذیر باشد.

فاصله پشتی دستگاه از دیوار:

فاصله مناسب: هر لباسشویی‌ صنعتی باید حداقل 60 سانتی‌متر فاصله از دیوار پشتی داشته باشد تا امکان تعمیرات و دسترسی به تأسیسات فراهم باشد. این فاصله به ویژه برای دستگاه‌های فونداسیون‌دار که امکان جابجایی ندارند، اهمیت دارد. همچنین، مسیرهای رفت و آمد به پشت دستگاه باید در نظر گرفته شود تا هنگام نیاز به تعمیرات و نگهداری دچار مشکل نشویم. این موضوع به خصوص برای دستگاه‌هایی که شیر تخلیه آب آنها به صورت دستی باز و بسته می‌شود، اهمیت بیشتری دارد.

فاصله پشتی لباسشویی صنعتی از دیوار
فاصله پشتی لباسشویی صنعتی از دیوار

فضای جلوی دستگاه:

فضای کافی برای اپراتور: فضای جلوی دستگاه‌های لباسشویی صنعتی باید به اندازه‌ای باشد که اپراتور بتواند به راحتی درب دستگاه را باز و بسته کند و شرایط بارگیری و تخلیه البسه و منسوجات مناسب باشد. در لاندری‌های صنعتی که از ترولی برای انتقال البسه استفاده می‌شود، فضای کافی برای عبور ترولی نیز باید در نظر گرفته شود.

شرایط تأسیسات:

لوله‌کشی مناسب: لوله‌کشی برای آب ورودی و خروجی لباسشویی‌های صنعتی نباید پر پیچ و خم باشد. پیش‌بینی‌های لازم برای ایجاد ملزومات نصب لباسشویی صنعتی می‌تواند از بسیاری از هزینه‌های اضافی در آینده جلوگیری کند. به همین دلیل، پیشنهاد می‌شود برای انتخاب محل احداث لاندری صنعتی خود در همان ابتدای کار از مشورت کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوید.

تولیدات ماشین لباسشویی گروه صنعتی آریا

گروه صنعتی آریا با تولید لباسشویی‌های صنعتی به دو صورت کابین‌دار (مدل آدمیرال) و فاقد کابین (مدل رنزاچی)، هر دو مدل را در ظرفیت‌های مختلف ارائه می‌دهد. برای انتخاب محل نصب مناسب و جلوگیری از مشکلات احتمالی، پیشنهاد می‌شود که از مشورت کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوید. این کارشناسان می‌توانند با بازدید از محل، تمامی الزامات جهت نصب ایمن و کاربردی دستگاه‌ها را به شما ارائه دهند و بهترین پیشنهادات را مطابق با شرایط شما ارائه کنند.

چرا گروه صنعتی آریا را انتخاب کنیم؟

گروه صنعتی آریا با بیش از 50 سال سابقه در حوزه تجهیز لاندری‌های صنعتی، دارای تجربه گرانبها و کارشناسان زبده‌ای در این زمینه می‌باشد. مطمئناً چالش‌های تجهیز بیزینس لاندری برای کارشناسان گروه صنعتی آریا شناخته شده‌اند و برای رفع آنها راهکارهای متعددی ارائه خواهند داد.

هدف ما در گروه صنعتی آریا این است که همیشه بهترین نتیجه را با کمترین هزینه به دست بیاورید. با توجه به تجربه و تخصص ما در امر تجهیز لاندری‌های صنعتی، می‌توانید به ما اطمینان کنید و از مشاوره‌های ما برای جلوگیری از ایجاد هزینه‌های اضافی استفاده کنید.

پیشنهاد ما این است که برای دریافت مشاوره تجهیز لاندری خود با گروه صنعتی آریا در تماس باشید و از تجربیات ما بهره‌مند شوید. ما همواره در کنار شما خواهیم بود تا بهترین راهکارها را برای تجهیز لاندری شما ارائه دهیم.

گروه صنعتی آریا

قدمت ديرينه فعاليت آغازين گروه صنعتي آريا به سال 1348 با مديريت و همت والا و زحمات بي دريغ مرحوم جناب آقاي علي طالبي زنوزي ، باز مي گردد، فعاليتهايي كه از آن زمان تا كنون به شكرانه ايزد منان و روند صعودي رضايمندي متقاضيان، سبب رشد آريا گشته است و هم اينك مفتخرانه يكي از بزرگترين توليدكنندگان دستگاههاي رختشويخانه هاي صنعتي در ايران محسوب مي گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوال یا مشکلی دارید میتوانید از پشتیبان ما در واتساپ بپرید کافیست کلیک کنید و به واتساپ پشتیبانی ما متصل شوید
سلام چطور میتونم کمکتون کنم؟